אחד מהדברים שהכי כיף להדפיס עליהם, ובטח לקבל כמתנה היא חולצה מודפסת אישית. אם תפתחו את הארון של הגבר הישראלי הממוצע, לדוגמא, תוכלו למצוא חולצות מיוחדות ומודפסות רבות שהופקו לאירועים שונים: חולצת סוף מסלול מהצבא, חולצת טיול אופניים, חולצת נופש מהעבודה ועוד ועוד. החולצות המיוחדות נשלפות מהארון וכמוהן גם הזכרונות מהאירועים ומהטיולים המיוחדים שעבורם הודפסה החולצה. מה גם, שמראה כל הקבוצה בחולצה תואמת נותן תחושת שייכות וגאווה שאין שני לה.

במאמר זה, ניתן לכם מספר רעיונות לחולצות מעוצבות לאירועים מיוחדים, שתוכלו להזמין ולרכוש בקלות ובאיכות מדהימה כאן אצלנו בליצ'י.

חולצה מעוצבת לנופש השנתי בעבודה- עסקים רבים נוהגים להזמין את עובדיהם לחופש מיוחד, בו הם סוגרים בית מלון ומזמינים את כל עובדי העסק לנפוש ולהירגע, וגם ליהנות מפעילות גיבוש כיפית ומהנה. אז למה לא להוסיף לכל ההנאה הזו גם חולצה מעוצבת ומקורית, שתוסיף לזיכרונות הטובים מהחופשה הנפלאה?

הדפסת חולצה לחתונה- אז סוף סוף הגיע הרגע, בו הבן מתחתן ועוזב את הקן עם כלתו ואשתו לעתיד. כחלק מטקס החתונה המרהיב, ולאחר הקינוחים, משפחות רבות נוהגות להדפיס חולצה הומוריסטית ומצחיקה כדי לציין את החתונה. אז למה שלא תעשו אחת כזו גם בחתונה שלכם? חולצה מצחיקה ומהנה יכולה להיות תוספת נהדרת לאירוע המרגש והמשמח הזה.

הדפסת חולצה לחיילים- אם יש משהו שחיילים אוהבים לעשות כדי לציין אירועים חשובים במהלך שירותם הצבאי, הוא הדפסת חולצות. מקדימה סמל היחידה הרציני והמושקע, ומאחורה- הומור ככל הבא ליד, על נגד הלוגיסטיקה המציק, המ"פ ששואל בדיוק אותה שאלה או החייל החפשן. גם כאן ניתן להדפיס ולייצר מכל הבא ליד, ובמחיר מצוין. הביאו אלינו את מיטב הרעיונות שלכם, ואנחנו נדאג להדפיסן על חולצה כמזכרת.

אלו רק חלק קטן מהרעיונות שאנחנו יכולים להציע לכם כאן בליצ'י. בואו אלינו עם הרעיונות המקוריים והנהדרים שלכם לחולצות מודפסות ומעוצבות אישית, ואנחנו נדאג להגשים לכם את החלום, עם הדפסה מדהימה ואיכותית במיוחד שלא תרד אחרי כביסה או שתיים, ועל חולצות איכותיות משלל מותגים מובחרים. בואו אלינו ונסו בעצמכם!

2014-06-23 16.42.132014-05-17 16.53.522014-05-17 16.53.422014-05-22 17.57.482014-04-29 13.54.44