טרנד עיצוב הבית היום הולך ותופס תאוצה. לפני כעשור או שניים, היה מספיק לדחוף לסלון הבית ספה או שניים, להציב שולחן וטלויזיה וזהו עיצוב הבית שלך. כיום, עיצוב הבית הפך לסמל סטטוס של האדם שגר בבית, מחשבתו וקיומו, ובשיפוצי בתים מושקעים מאות אלפי שקלים פר דירה מדי שנה. כמו כן, מקצועות כמו מעצב פנים הפכו למבוקשים מאוד גם בזכות ההתעוררות העכשווית.

אך כשלבעל הדירה יש חלום בראש, של עיצוב הכולל תמונה מיוחדת, לא תמיד הדבר קיים בשוק. לעיתים, צריך לעצב ולהדפיס משהו חדש, יוצא דופן ושונה, שייתן לחלל החדר מראה והרגשה שונה לגמרי.

כאן אצלנו בליצ'י, תוכלו למצוא הדפסה מיוחדת לתמונות נתלות על הקיר, העשויות מבד קנבס באיכות מדהימה, ללא פשרות, במראה מדהים ובמחיר עוד יותר מדהים.

במאמר זה, נספר לכם על מספר דברים שתוכלו להדפיס בתמונות הקנבס כדי להאיר את הסלון, חדר השינה או חדר הילדים בנוף שונה לחלוטין.

תמונות מהחתונה – התחתנתם לא מזמן? רוצים לציין את היום המאושר בחייכם במקום בולט בביתכם, בצורת הצבת תמונה יפהפייה מיום חתונתכם? הדפסת תמונה על קנבס, זו הדרך. ההדפסה מגיעה באיכות מושלמת, ובגדלים משתנים, ומאפשרת לכם לעצב את הזכרונות שלכם כמו שתרצו.

תמונות של קבוצת הכדורגל האהובה– הבן אוהד ברצלונה או מנצ'סטר יונייטד? רוצים להוסיף לחדרו את צבעי קבוצת הכדורגל שהוא אוהב בצורה מקורית ומיוחדת? הדפיסו לו תמונת קנבס עם שחקני הקבוצה וצילומי הקהל המעודד, והילד יודה לכם לנצח!

מזכרת מהטיול הבלתי נשכח – טיילתם והגעתם לפסגות הכי מושלגות של ההימלאיה או האלפים? מה יותר טוב מתמונת קנבס מדהימה של הנוף עוצר הנשימה שזכיתם לחוות כדי גם לקשט את חלל הסלון בביתכם וגם לשמש לכם לתזכורת יפהפייה של רגעים שלא תשכחו? תמונת הקנבס תוכל להעניק לכם את כל זה, ועוד חוויות רבות אחרות

אנחנו כאן בליצ'י יכולים להדפיס עבורכם הכל על גבי קנבס. בכל גודל, צבעוני או שחור לבן, שום דבר הוא לא מכשול עבורינו. רוצים להדפיס משהו על קנבס? צרו עמנו קשר ואנחנו נעשה זאת!

40x60

50x7060x90

קנבס