סוף שנת הלימודים בגני הילדים ובתי הספר.

שמש חזקה, חופש, ים ומזגן. כל אלו הם סימנים של העונה החמה בשנה – הקיץ. אבל סימן נוסף שלא הזכרנו וגם הוא חלק חשוב מהעונה הוא סוף השנה לגנים ולבתי הספר, ותחילתו של החופש הגדול – הילדים יוצאים לחופשה הארוכה, וכדי לציין את סוף השנה, בעיקר בגני הילדים, אין דרך טובה יותר מאשר מתנה מיוחדת, מודפסת ומקורית.

במאמר זה, נספר לכם על מספר מתנות מקוריות שתוכלו להעניק לילדי הגן המסיימים את שנת הלימודים, ובכך להעניק להם חוויה ותזכורת מדהימה ומקורית משנת הלימודים שתלווה אותם לאורך החופש הגדול ואף אחריו!

חולצות מעוצבות – לעתים, אין מזכרת טובה ומהנה יותר מחולצה מיוחדת ומעוצבת. הילדים לובשים את כל החולצות ביחד ונראים כמו משפחה אחת מלוכדת ויפה. על חולצות ניתן להדפיס היום כל דבר, ולהשתמש בגרפיקה מיוחדת, באזורים שונים בחולצה ובמקומות מיוחדים, בצבעים מרהיבים ובאיכות מדהימה, שלא נעלמת אפילו לאחר מספר כביסות מרובה.

תיק לבית הספר הילדים המסיימים את גן החובה, מתקדמים מיד אחריו לתחנה הבאה בחייהם- בית הספר וכיתה א' כמובן. ומה יותר חשוב מללכת לבית הספר עם תיק מיוחד, שימושי ויפה של הגן בו הם למדו בשנה שעברה? הילדים יתרגשו וישמחו לקבל תיק יפה, אפילו עם תמונתם או שמם ושם הגן, כדי שילכו איתו לכיתה א', ביחד עם כל המחברות, העפרונות והצבעים.

תיק ספרייה אחד מהדברים החשובים ביותר המפותחים אצל הילד בגן הוא האהבה לקריאת ספרים. הגננת נוהגת להקריא ספרים כל יום, ולספר בחשיבותם, והילדים אף זוכים לקחת ספרים הביתה. בסוף שנת הלימודים, הילדים "שוכחים" מהגן לחודשיים וכך גם עלולה אהבתם לספרים להיעלם, אך כיצד ניתן לדאוג להמשך התעניינותם בספרים? העניקו לילדים תיק ספרייה מהודר ומעוצב, עליו מודפס שם הגן, והילדים יתלהבו ויהנו ללכת לספריה העירונית ולהשאיל שם ספרים מרתקים כאוות נפשם!

מידנית לבקבוק, קלמר עם תמונה, בקבוק נירוסטה עם תמונה, סינר שף לילדים עם תמונה, תיק גב לילדים עם תמונה, כסא אחסון עם הדפסה אישית, מגוון שעונים עם הדפסה אישית

אלו הן רק שלוש מתנות מתוך מאות שילדי הגן יכולים לקבל בסוף שנת הלימודים. היכנסו לאתר לי'צ'י וצרו עמנו קשר, כדי לקבל עוד רעיונות רבים למתנה המושלמת לסוף השנה בגני הילדים.

Back to school