הדפסה דיגיטלית - חולצות, כובעים ושאר מוצרים!

 

בכל הנוגע לתחום הדפסה דיגיטלית, חולצות מככבות במקום הראשון, גם מבחינת הביקוש, וגם מבחינת ההיצע - החנויות האמיתיות והווירטואליות המציעות את השירות. לכן, אם אתם מחפשים הדפסה על חולצות, השוואת מחירים היא חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלטה, אבל כאן, הדברים מתחילים להסתבך מעט, ולא תמיד יש באפשרותכם לקבוע באופן ברור ומוחלט כי הדפסה דיגיטלית על חולצות עדיפה דווקא במקום מסוים, שלא לדבר על כך כי הדפסת חולצות בזול עלולה להוליך אתכם שולל ולהפיל אתכם בפח.


 

הדפסה דיגיטלית חולצות - מהם ה"פחים" האפשריים?

 

נכון, כאשר אתם מדפיסים על חולצה אחת בלבד, אם טעיתם ובחרתם בחנות הלא נכונה, לכל היותר הפסדתם כמה עשרות שקלים. לא נורא. אבל הבעיה הגדולה מתחילה כשאנחנו מדברים על כמויות, חולצות סוף מסלול, חולצות סיום מחזור, חולצות סיום חטיבה או תיכון וכד'. שם, אותה נפילה בודדת (וזניחה, לכאורה) שלכם בפח מוכפלת בעשרות ואף במאות. ותאמינו לנו, שקל ליפול בפח, כשאינכם מתמצאים בסוגי הבדים השונים ובסוגי ההדפסות הרבות השונות הקיימות כיום בשוק הדיגיטלי. כמו שהמשפט האחרון היה יכול לרמוז לכם, שתי הנקודות האפשריות העיקריות בהן אתם עלולים ליפול בניסיון למצוא הדפסת חולצות בזול הן איכות הבד ממנו עשויה החולצה ואיכות ההדפסה שעליה (שבינינו? מהווה את עיקר הקסם או הגימיק של החולצה). כך או אחרת, נפילה אפילו באחד משני הגורמים הללו תביא לכך שלא תוכלו ליהנות מהחולצות לאורך זמן.

 

הדפסה על חולצות - השוואת מחירים

 

כן, הזכרנו גם את המחיר, אבל כדי לדעת אם משתלם לכם להדפיס אצל חברה אחת או אחרת, יש להשוות תפוחים לתפוחים, ולא תפוחים לנעלי בית, לכן, כשאתם מקבלים את ההצעה הראשונה, נסו "ליישר" את כל שאר ההצעות על פי הנתונים שניתנו לכם בה - הן מבחינת סוג הבד והן מבחינת שיטת ההדפסה. תופתעו לגלות שמרבית החברות משתפות פעולה באופן מלא איתכם, וכי הדפסה דיגיטלית על חולצות היא תחום הרבה פחות מורכב ממה שזה נראה לכם לראשונה, כשהעליתם במוחכם את רעיון הדפסה דיגיטלית על חולצות.

 

שואפים להיות בטוחים לגמרי שאתם מקבלים הדפסה דיגיטלית על חולצות גם באיכות מעולה וגם במחירים משתלמים? צרו קשר עם אנשי המקצוע של ליצ'י מתנות!