הדפסת תמונה על זכוכית - מבצע או מחיר מלא?

 

כיום, עם העלויות הגבוהות של כל מוצר או שירות, גם כאשר אנחנו מדברים על שירות ייחודי כמו הדפסת תמונה על זכוכית מחיר משחק תפקיד לא מבוטל בבחירת החנות המציעה אותו. אם אתם בדיוק מחפשים הדפסת תמונה על זכוכית, מבצע ימשוך תשומת ליבכם ואת התעניינותכם, אבל אין זאת אומרת שדווקא מציע השירות הזול ביותר הוא זה שעליכם לבחור בו,. זאת מאחר ובכל הנוגע לנושא הדפסת תמונות על זכוכית, מחיר הוא רק קריטריון אחד מתוך מספר קריטריונים, שאותם עליכם לבחון, לפני שתבחרו בחברה ספציפית.


הדפסת תמונה על זכוכית - מבצע שעלול לעלות לכם ביוקר!

 

אם אינכם מבינים בזכוכית או בהדפסה, יהיה לכם קל ללכת שבי אחרי המחיר הנמוך, כי זה משהו שבו אתם מתמצאים. אתם יודעים להשוות בין חברה X שדורשת סכום מסוים, לבין חברה Y שדורשת עבור אותו המוצר פחות / יותר או מחיר זהה. אבל, כאן, נכנסים קריטריונים נוספים כמו איכותה של הזכוכית עליה מודפסים הכיתוב או התמונה,איכות ההדפסה וגורמים נוספים, שיקבעו אם המוצר המודפס יחזיק מעמד לאורך שנים או לא. יש להתחשב גם במטרתו של המוצר המודפס. כך, למשל, זכוכית מודפסת המשמשת לצורך נוי חשופה להרבה פחות סכנות מאשר כוס זכוכית מודפסת הנמצאת בשימוש יומיומי, למרות שבשני המקרים מדובר על זכוכית, על תמונה ועל הדפסה.

 

אז להימנע ממבצעים, בכל מחיר?

 

גם את זה לא אמרנו. לא כתבנו שבכל מקרה, הדפסת תמונה על זכוכית מבצע, בהכרח, פירושו איכות זכוכית או איכות הדפסה ירודה. מה שאנחנו טוענים, כי יש צורך לבחון כל חברה וכל מקרה לגופו של עניין, ולא ללכת שולל רק אחרי ההכרזה על מבצע או אחרי מחיר נמוך באופן יוצא מגדר הרגיל. אין בידיכם ידע מספיק כדי לבחון את העניין לעומק? בקשו מהחברה המציעה לכם את ההצעה מעט יותר פרטים על הזכוכית עצמה ועל צורת ההדפסה עליה. גם אם אינכם מבינים בכך כלום, התעניינות כזו יכולה לסנן לכם בסינון ראשוני די הרבה חברות שמציעות איכות ירודה.

 

רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים הדפסת תמונה על זכוכית באיכות מעולה ובמחירים הגיוניים לגמרי?צרו קשר עם המקצוענים של ליצ'י מתנות!