הדפסה על חולצות סוף מסלול - לא סתם הדפסה, לא סתם חולצה!כל ישראלי, לא משנה בן כמה הוא, יספר לכם שהצבא הוא החוויה הכי ישראלית שיש, וכי חולצת סוף מסלול שלו היא פריט הלבוש הכמעט-יחיד שלו, שמלווה אותו מנעוריו ועד לזקנתו. וזה נכון, יש משהו מאד ישראלי בביחד-NESS הזה שיוצר הצבא, בחוויות המשותפות, בקש שאתם אוכלים (ביחד!), בחברויות שנרקמות שם. עבור מרביתנו, חולצות סוף מסלול מסמלות את כל זה, ועוד הרבה יותר. ולכן, הדפסה על חולצות סוף מסלול היא הרבה יותר מכל הדפסה אחרת על כל חולצה או ספל אחר.


הדפסה על חולצות סוף מסלול - ממה היא מורכבת?

 

בהדפסה שעל חולצת סוף מסלול תמיד יהיה מצוין זיהוי המסלול, הטירונות או הקורס שלרגל סיומו הודפסה החולצה (לדוגמה "סוף מסלול אגוז יולי 2019"), סמל היחידה אליה שייך הקורס או המסלול, ואיור או סלוגן הומוריסטי אשר משקף את רוח היחידה. גם אם שני האלמנטים הראשונים הם MUST, שני האחרונים הם המקום לגלות את היצירתיות הרבה שלכם, כי, בסופו של דבר, הם יהיו אלה שיקבעו אם החולצה תהיה להיט, או משהו שאיתו אתם מוכנים, לכל היותר, לנקות את הבית (וגם זה, כשאף אחד אחר לא רואה אתכם).

 

טי שירט, סווטשירט, גופיה ארוכה או גופיית סבא חסרת שרוולים?

 

תתפלאו, זו אחת הדילמות הנפוצות ביותר שיש, ולו רק בגלל שהיא מגבילה את לבישת חולצות סוף מסלול לעונות ולנסיבות מסוימות. הרוב, אמנם, הולכים על חולצות טי, אבל שזה לא יגביל אתכם אם מתחשקת לכם הדפסה על חולצות סוף מסלול ארוכות שרוול או סווטשירטים מודפסים! אתם מכירים טוב יותר את עצמכם מהשאר, ומה שמתאים לכם, הוא הדבר הנכון לעשות אותו.

 

טיפ קטן לסיום:

 

אנחנו יודעים שהכי כיף להתפרע בסלוגנים ובאיורים שכרגע נראים לכם הכי הכי בעולם, אבל כמו שכתבנו בתחילה, במרבית המקרים, החולצה הזו עומדת ללוות אתכם חלק גדול מחייכם. כך שכדאי שתשקיעו בכך טיפת מחשבה, ותבחרו סלוגן או איור שלא יביך אתכם בעוד עשור או בעוד שני עשורים מסיום הקורס.

 

מחפשים רעיונות הדפסה על חולצות סוף מסלול?

 

צרו קשר עם המקצוענים של ליצ'י מתנות, הם ליוו כבר מאות חיילים בסיום המסלול שלהם, ויוכלו לעזור לכם לבחור את החולצה ואת האיור/כיתוב המתאים!