כוסות עם תמונה - "סתם" מתנה נחמדה או מזכרת מקורית ויצירתית?

 

כוסות עם תמונה הפכו לחלק אינטגרלי מהנוף העסקי שלנו, בדיוק באותה המידה שהן הפכן לחלק מהנוף האישי שלנו. לעיתים קרובות, כוסות עם תמונה אישית מהוות מתנה מקורית מדהימה, במיוחד כאשר מדובר על הצורך לרכוש מתנה למישהו, שלכאורה, יש לו הכל, ובחירת המתנה הנכונה עבורו היא אתגר רציני. כוס עם תמונה יכולה להוות מתנה נהדרת לבן או בת הזוג, לחברה או לחבר הטובים, לאבא, לאמא, לסבתא לסבא, ובעצם, לכל מי שאנחנו רוצים שירגיש חשוב ואהוב בחיינו. כפי שניתן להבין, כוסות עם תמונה תופסות חלק נכבד בשוק המתנות הישראלי והעולמי, ולכן, כשמדברים על הדפסה על כוסות, מחיר עלול לנוע בטווחים רחבים מאד, ובפערים של בין שקלים בודדים לפערים של עשרות שקלים למחירה כוס בודדת.


 

כוסות עם תמונה - מחיר, איכות ומקצועיות

 

תחום הדפסה על כוסות התפתח מאד בעשורים האחרונים, בשל כניסתן של טכנולוגיות חדשות לתחום, בחלק מהמקרים, מחיר הדפסה על כוס עשוי להצביע על רמת הטכנולוגיה בה משתמשים בעת ההדפסה, כמו גם על איכות החומר ממנו עשויה הכוס ואיכות הצבעים המשמשים להדפסה עליה. כל אלה, הם הגורמים, אשר, בשורה התחתונה, מרכיבים יחדיו את מחירה האפשרי של הכוס. אבל, אין זאת אומרת כי הדפסה על כוסות מתנה שמחירה גבוה יותר, תהיה הדפסה איכותית יותר, ולהיפך. כל מה שאנחנו אומרים הוא, כי קיימת סבירות גבוהה לכך שאם אתם מחפשים הדפסה על כוסות מתנה, כדאי לכם מראש לבחון את כל מה שאתם מקבלים, ולא להסתפק רק בבחינת המחיר.

 

כשאתם מחפשים מתנה אישית ומקורית למישהו, תידרשו להשקעת משאבים!

 

לא שחשבנו שצריך לציין את זה, אבל בחירת מתנה אישית עבור מישהו, פירושה השקעת הזמן והמחשבה הנדרשים לצורך בחירת המתנה המתאימה לו. כך שהתכוננו לכך שאת הימים הקרובים אתם עתידים לבלות, קודם כל, בניסיון להחליט איזו תמונה אתם רוצים להדפיס על הכוס. כאן, אולי גם כדאי שתיקחו בחשבון את ההעדפות האישיות של מקבל המתנה, כי חבל שתנסו למצוא תמונה שמתאימה בגודלה למאג, בעוד שהוא בכלל מעדיף את הקפה שלו בכוס קטנטנה, למשל...

 

מתכננים הדפסת כוסות עם תמונה אישית עבור מישהו (מישהם) שאתם אוהבים?

תנו לאנשי המקצוע של ליצ'י מתנות לעזור לכם בכך!