מתנות מיוחדות לסוף שנה - מתנה יצירתית מבלי לקרוע את הכיס!

 

אם יש לכם ילד אחד (או יותר) במערכת החינוך, זמן הפסח הוא בערך בו הזמן שאתם מתחילים להתעורר כשאתם שטופים בזיעה קרה - סופה של שנת הלימודים מתחיל להיראות מוחשי ואמיתי מתמיד, וגם אם אינכם בוועד ההורים של הגן או של הכיתה, עניין מתנות לסוף שנה מתחיל לטרוד את מנוחתכם. וכאן, מתחילה הדילמה הגדולה, כי, מצד אחד - כולנו מחפשים מתנות מקוריות לסוף שנה, ומצד שני, לא נעים להודות, אבל עניין העלויות הופך למשמעותי, במיוחד כשיש לכם יותר מילד אחד במערכות החינוך השונות.

מה עושים?


כיצד קונים מתנות מיוחדות לסוף שנה מבלי למשכן את הדירה שלכם?

 

ראשית, נקדים ונאמר, כי, מניסיוננו, מתנות סוף שנה מקוריות אינן חייבות להיות יקרות. כן, קראתם נכון - הן אינן חייבות להיות יקרות, מה שהן כן חייבות להיות, הן מקוריות ומיוחדות - מתנות שתגרומנה לילד המקבל אותן את התחושה שחשבתם עליו ובחרתם עבורו את המתנה באופן מיוחד. מתנות סוף שנה לגני ילדים, לפי אותו עקרון, יכולות לכלול תיק אוכל עליו מודפס שמו של הילד, קלמר מעניין הכולל את תמונתו ושמו של כל ילד מילדי הגן, מידנית חמודה שיכולה לשרת את הילד בקייטנה הקרובה ואף בשנת הלימודים שתתחיל חודשיים לאחר מכן, וכן הלאה. כל ההוצאות יחדיו על קניית מתנות סוף שנה לגן, לכל ילד וילדה בגן, אינן חייבות להיות בשמיים.

 

מהו העיקרון המנחה מאחורי בחירת מתנות מיוחדות לסוף שנה?

 

חשוב לבחור מתנה שתתאים גם לבנים וגם לבנות (אם תרצו, תוכלו לבחור את אותה המתנה בצבעים שונים, אבל אינכם חייבים), ומתנה שתוכל לשמש את הילדים. למרות הפיתוי הגדול, משחקי קופסה, למשל, הם עניין של טעם אישי ושל התפתחות אינדיווידואלית, ולכן, הם לא יתאימו בתור מתנה, בעוד שכובע רחב שוליים או תיק גב מיוחד - כן.

 

נגמרו לכם הרעיונות לקניית מתנות מיוחדות לסוף שנה?

 

אל תתייאשו, צרו קשר עם המקצוענים של ליצ'י מתנות! והם יוכלו לסייע לכם לבחירת המתנות המקוריות המתאימות למסיבת סוף השנה. אותן מתנות שכל ילד ישמח לקבל, אותן מתנות שתהיינה משתלמות מספיק כך שאף הורה לא יתנגד לממן את קנייתן!