מספר דברים שחשוב לדעת על פיתוח תמונות דיגיטליות

היה ניתן לשער, כי כיום, בעידן הדיגיטציה והווירטואליזציה, פיתוח תמונות דיגיטליות יהפוך למיותר לגמרי, זאת, כי בניגוד לעבר, בימינו, אנחנו משתמשים בהרבה פחות נייר ובהרבה פחות הדפסה באופן שוטף, הן בחיינו האישיים והן בחיינו העסקיים. אבל, כל הקדמה הזו, עדיין לא שינתה את הצורך האנושי מאד שלנו בלהקיף את עצמנו בדברים נאים לעין, צבעוניים, מעוררי נוסטלגיה או רומנטיים. כך שכן, גם אם הצילום עצמו מתבצע במצלמה דיגיטלית משוכללת, עדיין, מידי פעם, נזדקק לשירות פיתוח תמונות, שיעביר את התמונות מהדיגיטל אל המציאות. אם כך, בכל הנוגע לנושא פיתוח תמונות, השוואת מחירים הינה צורך רלוונטי, וצעד הגיוני אותו נעשה תמיד לפני ההחלטה הסופית על נותן השירות.דיגיטל - פיתוח תמונות - מחיר גבוה לא תמיד מעיד על איכות בהתאם

מצד שני, מחיר זול אף הוא אינו מעיד על כך כי מדובר באיכות ירודה. אם כן, מה הם הגורמים אותם יש לבדוק? הגורם הראשון אותו יש לבחון בעת פיתוח תמונות דיגיטליות, הוא קלות העברת התמונות לחברה המפתחת. אמנם, כיום, מרבית החברות עובדות אונליין וזה מקצר תהליכים באופן משמעותי. אבל יחד עם זאת, אל תצאו, אוטומטית, מתוך ההנחה, כי כל חברה עובדת בדרך זו. הדרך השנייה היא הנייר או הבד עליו תודפסנה התמונות. כאן, כמובן שאם אתם מתכננים לפתח את התמונה כדי להדפיסה על קנבס, תצטרכו לוודא שאתר מולו אתם עובדים אכן מציע שירות כזה, במקביל לשירות פיתוח תמונות.

מה עוד חשוב לבדוק?

חשוב לוודא, למשל, כי התמונות תודפסנה בצבעים אמיתיים ובגודל מלא על פני כל נייר ההדפסה. בנוסף, חשוב לוודא מראש, באיזה סוג של נייר מדובר, מאחר וקיימים סוגי נייר הדפסה שונים (למשל, מבריק מול מאט), כשלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו, שלא בהכרח מתאימים לכם למטרה שלשמה אתם מפתחים את התמונה. חלק מהחברות המציעות שירותי פיתוח תמונות דיגיטליות מציעות גם שירותים נוספים נלווים, כמו מסגור או הדפסה על קנבס (אשר אותה הזכרנו כבר קודם). בחנו את השירותים הנוספים היטב, מי יודע, אולי תחליטו להפוך את התמונה לפוסטר ממוסגר, במקום לשמור אותה באלבום?

עושים את צעדיכם הראשונים בתחום פיתוח תמונות דיגיטליות?

אנשי המקצוע של ליצ'י מתנות ישמחו לעמוד לרשותכם!