למכירה מערכת להדפסת תמונה אישית על כיסוי / מגן לסמארטפון

המערכת מתאימה לכול מי שעוניין בעסק פרטי כמו דוכן בקניון, או אפילו מכירה של מגנים/ כיסוים לסמארטפון דרך הפיסבוק או כל רשת חברתית אחרת. כמו כן יכול להיות מתאים כתוספת לכול עסק קיים חנות בגדים או חנות סלולר זה לא משנה לכול עסק הלקוח נכנס עם טלפון בכיס.

SUBLIDECK™ 1

מכבש חום תלת מימד להדפסת כיסוי / מגן לסמארטפון בסובלימציה.

סובלימציה בתלת מימד הוא תהליך סובלימציה שבו ניתן להעביר תמונה על מוצרים שלא שטוחים וחלקים. ההדפסה מתבצע בתנור שמתחמם ל 200 מעלות עם מערכת ואקום שמצמידה את הפילים או דף ישירות על המגן/כיסוי לסמארטפון.

בשיטה הזו מתקבל הדפס על הכיסוי מגן עם צבעים חיים ואיכות מאוד מאוד גבוהה. חשוב להדגיש שלא מדובר במערכת סינית ראה קישור לחברה המשווקת באנגליה לחץ כאן

צפה בסרטון הדגמה של הדפסה תמונה אישית על מגן לאייפון.

סרטון הדגמה

מכונה מהפכנית להדפסת מגנים לכל סוגי הסמארטפונים ב-3D, המכונה קלה לתפעול ומאפשרת לכם להגיע לתוצאות מדהימות בתוך 4 דקות בלבד! ניתן להדפיס מגנים באיכות HD, וניתן להדפיס עד 15 מגנים בשעה– מכונה אידאלית לקמעונות ולעסקים גדולים וקטנים כאחד. המכונה מופעלת בלחיצת כפתור אחת, מדובר במכונת תלת המימד היחידה שמביאה שמביאה תוצאות באופן עקבי ללא כל חששות מצדכם. מפרט: גודל תמונה: A5 (210 X 148.5MM) תומך בחום: כן האם ניתן להכניס מספר פרופיל? כן, עד 40 פרופילים שונים.

מפרט טכני: וולט: 220-240 50/60HZ צריכה: 14 AMPS (220-240) כוח מקסימלי: 3 KW (INTERMITTENT) אויר דחוס: מפרט פיזי: מידות המכונה: 66X44X66 ס"מ משקל: 47 ק"ג

מעבר למכבש ניתן לרכוש גם ג'גים (תבניות) למגוון סמארטפונים מובילים בשוק אייפון סמסונג וכו

כמו כן גם את המגנים ניתן לרכוש אצלנו

בכול שאלה ניתן ליצור קשר בטל:

053-5288260

למגוון תמונות של ג'גים (תבניות) של המכשירים שנתמכים לחץ כאן

למגוון תמונות של כיסויים מגנים לחץ על הקישורים

מגנים/כיסוים לאיפון 6 גלקסי איפדים כו לחץ כאן

מבחר מגנים/כיסוים ומחירים לחץ כאן